چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣١٤٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حیدری در جمع اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر:
روحیه ناامیدی و تسلیم‌پذیری در برابر دشمنان را باید از نسل جوان دور کرد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: جوانان میهن اسلامی با روحیه جهادی در برابر تهاجمات دشمنان مقاومت می‌کنند و باید روحیه ناامیدی و تسلیم‌پذیری در برابر دشمنان را از نسل جوان دور کرد.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری در جمع اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر، جایگاه فرهنگ در اسلام و نظام اسلامی را رفیع دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران در بستر اجتماع ملت شکل گرفت و انقلابی فرهنگی و فکری بوده است و با توجه به ایستادگی انقلاب در برابر استکبار جهانی، تفکر و اندیشیدن برای یافتن ایده‎های فرهنگی نوین برای امید بخشی به جوانان ضروری می‌باشد.

وی افزود: جوانان میهن اسلامی با روحیه جهادی در برابر تهاجمات دشمنان مقاومت می‌کنند و باید روحیه ناامیدی و تسلیم پذیری در برابر دشمنان را از نسل جوان دور کرد.

حجت‌الاسلام حیدری با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی واحد دانشگاهی شاهین‌شهر تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر در مسائل فرهنگی و پژوهشی دانشگاه پیشرو و موفق است و می‌تواند با بهره گیری از اساتید مجرب آینده درخشان‌تری در پیشرفت داشته باشد.

حیدری بیان کرد: تعاملات با نهادهای متولی فرهنگ در سطح شهرستان شاهین‌شهر و استان اصفهان می‌تواند در پیشبرد اهداف و رسالت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی موثر باشد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ های آزاد اسلامی استان اصفهان، توجه به برگزاری اردوهای دانشجویی جهادی و زیارتی مشهد مقدس را ضروری دانست و اذغان داشت: برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، ساماندهی و گسترش کیفی مرکز مشاوره دانشجویی و همچنین تدوین طرح‌های پژوهشی و تولید بسته‌های فرهنگی متناسب نیاز جامعه با هدف فرهنگ سازی در دستور کار شورای فرهنگی دانشگاه قرار گیرد.

مسئول نهاد رهبری در استان اصفهان تصریح کرد: برگزاری دوره‌های سیر مطالعاتی برای کتب شهید مطهری و هنرمندان برجسته همچون شهید آوینی در ارتقای سطح فرهنگی دانشگاه موثر خواهد بود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو