چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٣١٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام جلال در جمع روحانیون جهادی در مناطق سیل‌زده شهرستان آق‌قلا در استان گلستان:
حضور و کار شما جهاد در راه خدا است و بسیار ارزشمند است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان استان گلستان در جمع روحانیون جهادی و خطاب به آنها گفت: حضور و کار شما در مناطق سیل‌زده استان گلستان همانند جهاد در راه خدا است و بسیار ارزشمند است و قطعا دارای اجر و پاداش عظیمی از جانب خداوند می‌باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام جلال مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان استان گلستان و حجت‌الاسلام منصوری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه در بین روحانیون جهادی در مناطق سیل‌زده شهرستان آق‌قلا حاضر شده و از مناطق سیل زده بازدید به‌عمل آوردند.

حجت‌الاسلام  جلال در جمع روحانیون جهادی و خطاب به آنها گفت: حضور و کار شما در مناطق سیل زده استان گلستان همانند جهاد در راه خداست و بسیار ارزشمند است و قطعا دارای اجر و پاداش عظیمی از جانب خداوند می‌باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ‌گلستان (استان گلستان) در ادامه افزود: حضور شما نشانگر آن است که روحانیت در همه عرصه‌ها حضور فعال دارد و در هر کجا که نیاز به حضور آنها باشد حضور پیدا می‌کنند، همانطور که در دوران دفاع مقدس حضور پررنگی داشتند و در حال حاضر نیز در عرصه‌های فرهنگی و کمک رسانی به مردم در خط مقدم هستند.

وی خاطرنشان کرد: هر کمک مادی و معنوی که دانشگاه گلستان بتواند در جهت کمک رسانی به مردم سیل‌زده استان گلستان داشته باشد کوتاهی نخواهد کرد.

آنها همچنین، به همراه گروه جهادی روحانیون در مناطق سیل زده حاضر شدند و از وضعیت بهداشتی و معیشتی و اسکان مردم سیل‌زده بازدید کردند و پای صحبت‌های آنان نشستند.

بعد از شنیدن صحبت‌های مردم سیل‌زده آق قلا حجت‌الاسلام منصوری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گفت: قطعا سخنان و مشکلات بهداشتی و مشکلات کمک رسانی در مورد معیشت و کمک رسانی در مورد بازسازی منازل را به گوش مسئولین استانی استان گلستان خواهیم رساند و پیگیر آن خواهیم بود.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو