شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٦١٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسنی در جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی:
عزت و شرافت انسانی در سایه توحید، قرآن و ولایت شکل می‌گیرد
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: عزت و شرافت انسانی در سایه توحید، قرآن و ولایت شکل می‌گیرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان بسیجی و مسئولان تشکل‌های دانشجویی در این دانشگاه برگزار گردید.

حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه بزرگترین توفیق الهی آن است که انسان با عزت زندگی کند، گفت: عزت و شرافت انسانی در سایه توحید، قرآن و ولایت شکل می‌گیرد.

وی با تشکر از زحمات محمد سلطانی مسئول سابق بسیج دانشجویی و عرض تبریک به حامد نقی زاده به‌عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه، گفت: در زیر پرچم ولایت بودن و خدمت برای اسلام و قرآن قسمت هر کسی نمی‌شود.

وی تصریح کرد: چه زیباست که انسان در دوران جوانی مسیر خود را مشخص کند و برای رسیدن به هدف غایی و کمال انسانیت، علی اکبر(ع) و قاسم(ع) وار وارد میدان نبرد شده و پرچم ولایت و اسلام را با شکل گیری تمدن نوین اسلامی بر اوج قلۀ سعادت انسانی نصب کند.

حجت‌الاسلام حسنی در بخش پایانی صحبت های خود وحدت و همدلی، ایثار، شجاعت و گذشت را در جهت رسیدن به اقتدار هرچه بیشتر نظام اسلامی یاد آور شد.

دکتر معرفت سیاهکوهیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این جلسه گفت: کسانی که فکر، رفتار و منش یکپارچه با ولایت دارند، نعمت بزرگی را از خداوند متعال هدیه گرفته‌اند.

وی با تاکید بر وحدت کلمه در میان تشکل های دانشجویی گفت: دشمنان اسلام در کمین اند در حالی که برخی در پشت سنگرهای حق قدم می زنند و هنوز آرایش نظامی هم به خود نگرفته‌اند.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو