يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٧٣٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسنی در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور دانشگاه‌های استان اردبیل:
انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا عالم‌گیر شده است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا عالم‌گیر شده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان که در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، با بیان اینکه اگر امروز در مراکز علمی، دانشگاهی و حوزوی در حال تحصیل و در خدمت نظام هستیم، به برکت خون شهدا است، گفت: اگر ایثار، شجاعت و ازخودگذشتگی شهدا نبود، از انقلاب و اسلام نیز خبری نبود.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی با تمام قدرت خود در مقابل نظام اسلامی در حال شکست است، افزود: دشمنان اسلام از روحیه بسیجی و شهادت هراس دارند که امروز اسلام و انقلاب اسلامی در حال عالمگیر شدن هستند و بستر حکومت اسلامی نیز در دنیا در حال فراهم شدن است.

حجت‌الاسلام حسنی ترس از دشمنان را در دین اسلام بی معنی دانست و گفت: کسانی می ترسند که از توحید و قرآن و اهل بیت(ع) خبری ندارند.

دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم به ضرورت حضور بسیجیان در عرصه‌های علمی، فرهنگی و فناوری تاکید کرد.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، افزود: امید می‌رود گام دوم انقلاب را با توجه به خون شهدا با استواری و صلابت بیشتری برداریم.

حبیبی با اشاره به فعالیت های ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل، اظهار امیدواری کرد: برنامه‌های فرهنگی بسیج دانشجویی با محتوای علمی بیشتر برگزار شود و با استفاده از تجارب ارزنده سالیان گذشته، سال‌های آتی سال‌هایی ارزشمند برای بسیج دانشجویی باشد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو