دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٨٤٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام جلال در مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع):
دشمن می‌خواهد با تبلیغات گوناگون حضور جوانان انقلابی را در عرصه‌های مختلف نظام کمرنگ کند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان گفت: یکی از کارهای دشمن این است که با تبلیغات گوناگون حضور شما جوانان انقلابی و متدین را در عرصه‌های مختلف نظام کمرنگ و خالی کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام جلال مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان در جمع دانشجویان بمناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) خطاب به آنها گفت: یکی از کارهای دشمن این است که با تبلیغات گوناگون حضور شما جوانان انقلابی و متدین را در عرصه‌های مختلف نظام کمرنگ و خالی کند. شما جوانان باید در عرصه های مختلف نظام و دانشگاه حضور داشته باشید.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ‌گلستان در ادامه افزود: شما جوانان دارای چهره‌های نورانی و علاقمند به نظام و ارزش‌های مقدس جمهوری اسلامی هستید. در جامعه امروزی باید مراقبت کرد تا اتفاقات زمان امام حسن(ع) تکرار نشود، چون در زمان ایشان دشمن با تبلیغات گوناگون باعث عدم حضور مردم در عرصه‌های اجتماعی شد و در نهایت با آن جایگاه والای امام حسن مجتبی(ع)، ایشان مورد ترور قرار گرفت.

وی در ادامه جوانان را به بهرمندی از شب‌های قدر و ارتباط معنوی با خداوند و تزکیه نفس و خودسازی توصیه نمود که در مسیر امام حسن(ع) که سرور جوانان اهل بهشت است حرکت کنند.

وی خطاب به جوانان گفت: امام حسن(ع) می‌فرمایند: «اگر ۵ کار را توانستید انجام بدهید، هر گناهی که می‌خواهید مرتکب شوید؛ ۱- روزی خدا را نخور و هر کاری خواستی انجام بده ۲- مکانی را برای گناه انتخاب کن که خدا شما را نبیند و هرکاری خواستی انجام بده ۳- از تحت ولایت و حکومت خداوند خارج شو و هر کاری خواستی انجام بده ۴- وقتی عزرائیل آمد جان شما را بگیرد بگو من الآن کار دارم و بعد هر کاری خواستی انجام بده ۵- روزی که مالک جهنم می‌آید تا انسان را به سمت جهنم ببرد، اگر می‌توانی او را از خود دور کن، آن وقت هر کاری خواستی انجام بده

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو