دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٨٩٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٥ خرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام منصوری در جمع دانشجویان و در جوار شهدای گمنام شهرستان گرگان:
جوانان انقلابی و بسیجی همواره در کارهای فرهنگی پیشقدم بوده و مایه مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان گفت: جوانان انقلابی و بسیجی همواره در کارهای فرهنگی پیشقدم بوده و مایه مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام منصوری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه گلستان در جمع دانشجویان و در جوار شهدای گمنام شهرستان گرگان گفت: شما جوانان انقلابی و بسیجی همواره در کارهای فرهنگی پیشقدم بوده‌اید و یقینا مایه مباهات نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری هستید.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ‌گلستان در ادامه افزود: یکی از راه‌های حفظ روحیه انقلابی در شما جوانان خودسازی است که با توجه به روایت مَنْ عَرَفَ نفسَه فقد عَرَفَ ربَّه باید تلاش کرد تا خودسازی به نحو احسن صورت پذیرد، به‌خاطر اینکه انقلاب اسلامی به حضور شما جوانان در پیشبرد اهداف خود در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی نیاز دارد.

وی در ادامه یکی از راه‌های خودسازی جوانان را بهرمندی از شب‌های قدر و ارتباط معنوی با خداوند و تزکیه نفس دانست و گفت: با توجه به برگزاری برنامه‌های مذهبی در دانشگاه، دانشجویان بایستی چراغ راه و مسیر حرکت یک سال آینده خود را ریل‌گذاری کنند تا بتوانند در حرکت رو به جلو نظام مقدس جمهوری اسلامی همگام با فرمایشات مقام معظم رهبری حرکت کنند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو