يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٦٤٠٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی درگردهمایی اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل:
اساتید دانشگاه‌ها باید مبلغ اسلام ناب در کشور و دنیا باشند
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: اساتید دانشگاه‌ها باید مبلغ اسلام ناب در کشور و دنیا باشند و ویژگی‌های بی‌نظیر دین مبین اسلام را به همگان نشان دهند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در  گردهمایی اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها همراه بود، اظهار کرد: اساتید دانشگاه‌ها باید مبلغ اسلام ناب در کشور و دنیا باشند و ویژگی‌های بی‌نظیر دین مبین اسلام را به همگان نشان دهند.

وی افزود: طبق آیات قرآن کریم مؤمنان کسانی هستند که هیچ شک و تردیدی به خود راه نمی‌دهند و همواره در راه خدا با مال و جان خود جهاد می‌کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی بیان کرد: بزرگ‌ترین مرکزی که سرمایه‌های اجتماعی در آن تربیت می‌شوند دانشگاه است و افتخار ما این است که خادم سرمایه‌های ملی و اجتماعی کشور یعنی دانشجویان هستیم.

وی عنوان کرد: اساتید در راستای تربیت دانشجویان در اصل جهاد انجام می‌دهند و اگر اساتید گرانقدر در کنار متخصص نمودن دانشجویان در علوم مختلف، بحث تزکیه را هم قرار دهند شاهد ایجاد تعهد و روحیات انقلابی فراوان در میان دانشجویان و جوانان خواهیم بود.

حسنی با اشاره به اهمیت ویژه بیانیه گام دوم انقلاب تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب به تمام زوایای امید آفرینی، اخلاق، معنویت و... میان جوانان اشاره می‌کند که در راستای تبیین این مباحث به دانشجویان و جوانان اساتید نقش کلیدی را ایفا خواهند کرد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های اردبیل تاکید کرد: همکاری مطلوبی در میان دانشگاه‌های مختلف، اساتید و نهادهای نمایندگی مقام معظم رهبری استان برقرار است و با این همدلی و هماهنگی می‌توانیم در تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی در کشور پیشگام باشیم.

وی گفت: امروز بیش‌ترین هجمه فرهنگی از سوی صهیونیست‌ها است و دشمنان توان رویارویی نظامی ندارند و هدف آنها از مطرح کردن گزینه نظامی، ایجاد جنگ روانی است اما با استعانت از خدای متعال و عمل به منویات مقام معظم رهبری و با بهره‌گیری از پتانسیل اساتید و دانشجویان دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهیم گذاشت.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




آرشيو