يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٦٥٠٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٤ تير ١٣٩٨
 
در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد؛
نخستین گردهمایی مدیران حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان جنوب کشور
نخستین گردهمایی مدیران حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان جنوب کشور با محوریت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان فارس و با حضور سرپرست حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اولین گردهمایی مدیران حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان جنوب کشور با محوریت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان فارس در شیراز و با حضور حجت‌الاسلام مهدی رضایی سرپرست حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور برگزار شد.

حجت‌الاسلام رضایی در این جلسه ضمن بررسی فرصت‌ها و چالش‌ها و جایگاه حوزه دانشگاهیان گفت: جایگاه این حوزه اکنون با آنچه در چشم‌انداز ترسیم‌شده است فاصله‌دارد و سرعت رسیدن به آن قله و چشم‌انداز، مطلوب نیست و راهی جز بازبینی در ساختار حوزه دانشگاهیان جهت افزایش بهره‌وری آن نداریم.


حجت‌الاسلام کوهی دبیر این همایش نیز گفت: هدف این گردهمایی بررسی نقاط ضعف و قوت و تعیین چشم‌انداز حوزه‌های دانشجویی بود و در طی این نشست کارگروه‌های مختلفی پیرامون راهکارها و اولویت علمی حوزه تشکیل گردید.

وی افزود: با تأکید بر اینکه جلب و جذب مشارکت‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است، در این گردهمایی به این موضوع به‌طور ویژه پرداخته شد و امید است که این سلسله جلسات گامی در جهت تحقق دانشگاه اسلامی باشد که از مطالبات جدی مقام معظم رهبری است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو