سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٦٩٨٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام طاهری در افتتاحیه چهارمین دوره مدارس تابستانی سلامت و دین:
تمدن نوین اسلامی می‌تواند احیاگر حق و عدالت در سطح جهانی باشد
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: تمدن نوین اسلامی می‌تواند احیاگر حق و عدالت در سطح جهانی باشد و زمینه رسیدن بشر به بلوغ و تکامل را فراهم آورد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سیدمحمد طاهری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم در  افتتاحیه چهارمین دوره مدارس تابستانی سلامت و دین که در مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد، با اشاره به اینکه انسان به دنبال تکیه گاهی است که همه نیازهای او را تامین کند، اظهار کرد: ذات مقدس حق تنها تکیه‌گاهی است که خود به هیچ چیز نیازی ندارد و می‌تواند همه نیازهای انسان را رفع کند.

وی با بیان اینکه توسعه وجود و ذات انسان موجب بی‌نیازی او می‌شود، اضافه کرد: اگر کار در اختیار انسان‌های متعهد و مدبری قرار گیرد که بر اساس تدبیر و جامعه‌نگری و با عمل صالح برای جامعه و بشر برنامه‌ریزی کنند و شایسته‌ها در جایگاه خود قرار گیرند، عدالت محقق و تمدن نوین اسلامی برپا خواهد شد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم از تمدن نوین اسلامی به‌عنوان تمدن برتر نام برد و گفت: این تمدن می‌تواند احیاگر حق و عدالت در سطح جهانی باشد و زمینه رسیدن بشر به بلوغ و تکامل را فراهم آورد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو