يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٦٩٨٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام ترابی در مراسم معارفه سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه:
دانشگاه محور جوشش و فعالیت‌های جوانان متفکر و مومن است
رئیس شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: دانشگاه محور جوشش و فعالیت‌های جوانان متفکر و مومن است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام دکتر احمد ترابی رئیس شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی، در مراسم معارفه حجت‌الاسلام دکتر حسین صافدل بعنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه با اشاره به جایگاه مهم دانشگاه‌ها در هدایت جریان فرهنگی جامعه بیان داشت: دانشگاه محور جوشش و فعالیتهای جوانان متفکر و مومن است و در این فضای مهم باید تمام دقت را بکار بندیم تا تهاجم فرهنگی دشمن بنیانهای اعتقادی نسل جوان را تضعیف نکند.

رئیس شورای استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای خراسان رضوی در ادامه به بیان شرحی از وظایف این نهاد در فصای دانشگاه پرداخت و گفت: مهمترین لازمه برای به ثمر نشستن برنامه‌های بنیادین فرهنگی ایجاد وحدت رویه و تعامل است. ترویج روحیه همدلی مهمترین نکته‌ای است که باید به آن توجه داشت و فضای امنی برای دانشجویان و فعالان دانشگاهی ایجاد کرد تا زمینه رشد و تعالی در تمام جهات برای آنها فراهم گردد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو