سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٠١٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صافدل در جلسه برنامه ریزی پویش «ارتقاء کیفیت فرآیند مشاوره و آموزش ازدواج»:
با استفاده از روش‌های آموزش اصولی در مرحله آغاز زندگی مشترک می‌توان جلوی بسیاری از مشکلات را گرفت
سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: متأسفانه امروزه شاهد آن هستیم که بعضاً ناآگاهی‌های جزئی سبب مشکلات بزرگی می‌گردد و با استفاده از روش‌های آموزش اصولی در مرحله آغاز زندگی مشترک می‌توان جلوی بسیاری از مشکلات را گرفت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی پویش «ارتقاء کیفیت فرآیند مشاوره و آموزش ازدواج» با حضور حجت‌الاسلام صافدل سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه، رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در دفتر فرماندار برگزار شد.

سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این نشست با اشاره به لزوم آگاهی افزایی در امر مهم ازدواج بیان داشت: متأسفانه امروزه شاهد آن هستیم که بعضاً ناآگاهی‌های جزئی سبب مشکلات بزرگی میگردد و با استفاده از روشهای آموزش اصولی در مرحله آغاز زندگی مشترک میتوان جلوی بسیاری از مشکلات را گرفت.

حجت‌الاسلام صافدل ازدواج، اشتغال و امید را مثلث طلایی برای تعالی یک جوان برشمرد و اذعان داشت: در جامعه اسلامی همه تلاشها باید دراین محور قرار بگیرد که بتوان گره‌های موجود را با تکیه بر ظرفیتهای بالقوه خود جامعه حل کرد. متأسفانه امروزه ترویج فرهنگ تجمل‌گرایی سبب ایجاد مشکلات بسیاری در راه ازدواج جوانان شده است که میتوان با ایجاد زمینه‌های فرهنگی و توجه به سنتهای فاخر دینی و ملی، زمینه این امر مهم و حیاتی را فراهم ساخت.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو