يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧١٤٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام اسماعیلی در افتتاحیه دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشگی گیلان:
هدف از خلقت انسان، بندگی و رسیدن به خداوند متعال است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: هدف از خلقت انسان، بندگی و رسیدن به خداوند متعال است که تنها با عمل شایسته و صالح، امکان پذیر است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشگی گیلان با حضور هیات رئیسه و جمع کثیری از اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت، برگزار شد.

حجت الاسلام علی اسماعیلی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن خیر مقدم به اساتید و اعضای هیأت علمی شرکت کننده در دهمین طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت: با پیاده کردن برنامه زندگی که در قرآن برای ما مشخص شده، توفیقات الهی در دنیا و آخرت نصیبمان خواهد شد.

وی با اشاره به آیه‌ای از قرآن کریم، تصریح کرد: هدف از خلقت انسان، بندگی و رسیدن به خداوند متعال است که تنها با عمل شایسته و صالح، امکان پذیر است و جنسیت، سن و موقعیت اجتماعی ملاک برتری نیست.

حجت الاسلام علی اسماعیلی با بیان اینکه اساتید با استفاده از مصادیق، مسیر رسیدن به خداوند متعال را به دانشجویان عرضه می‌کنند و جوانها را در این مسیر سوق می‌دهند گفت: طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان فرصتی است تا در کنار هم جمع شویم و در حضور استادان مربوطه، به بحث و هم اندیشی در زمینه‌های مورد نیاز و توانمندسازی علمی و فرهنگی اساتید دانشگاه پرداخته شود.

وی تصریح کرد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه این آمادگی را دارد تا در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری در مورد گام دوم انقلاب، به اساتید کمک کند. همچنین، تلاش می‌شود تا برای تخصصی‌تر شدن مباحث هم‌اندیشی اساتید، گامهای موثری برداریم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو