سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧١٤٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسنی در اختتامیه دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه محقق اردبیلی:
ما وظیفه داریم دانشجویان خود را انقلابی تربیت کنیم
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: ما وظیفه داریم دانشجویان خود را انقلابی تربیت کنیم، چرا که دشمن با همه هجمه خود تمام تلاش خود را می‌کند تا دین و اسلام را از بین ببرد و ما با اراده خداوند متعال پیروز خواهیم شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در مراسم اختتامیه دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه محقق اردبیلی گفت: اساتید دانشگاه محقق اردبیلی اکثراً جوان، مومن، انقلابی و خوش‌فکر هستند و این نعمتی برای دانشگاه محقق اردبیلی است.

وی با بیان اینکه ما در دوره ای زندگی می کنیم که خوشبختانه انقلاب اسلامی حاصل شده و ۴۰ سال از عمر پربرکت آن میگذرد، افزود: انقلاب اسلامی نیازمند تبدیل شدن به دولت اسلامی، تمدن اسلامی و تمدن جهانی اسلامی می‌باشد و ما چه بخواهیم و چه نخواهیم، طبق آیه شریفه قرآن کریم این اراده خداوند متعال است که دنیا به دست مومن اداره شود.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه انقلاب اسلامی بزرگترین ظرفیتی است که از سوی خداوند متعال برای بستر و زمینه سازی ظهور حجت الهی فراهم شده است، تصریح کرد: ما در این انقلاب به خدا وصلیم و پیروزی‌هایی که به دست آمده است با دست خالی بوده است.

حسنی با بیان اینکه مردم در این عصر به چه کسی می توانند پناه برده و آن را الگوی خود قرار دهند، خاطرنشان کرد: دل بستن به غیر از نظام مقدس انقلاب اسلامی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و ولایت فقیه هیچ امنیت دنیوی و اخروی ندارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وظیفه اساتید و دانشگاهیان در دانشگاه‌ها اشاره نمود و گفت: ما وظیفه داریم دانشجویان خود را انقلابی تربیت کنیم، چرا که دشمن با همه هجمه خود تمام تلاش خود را می‌کند تا دین و اسلام را از بین ببرد و ما با اراده خداوند متعال پیروز خواهیم شد.

گفتنی است حجت الاسلام عبدالله حسنی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در بخش پایانی صحبت‌های خود از زحمات هیات رئیسه دانشگاه محقق اردبیلی به ویژه از دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی تشکر نمود و از زحمات آنها در یاری رساندن به برگزاری این دوره در مشهد مقدس قدردانی کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو