سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧١٦٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٧ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حمزه در مراسم افتتاحیه طرح معرفت افزایی اساتید دانشگاه شهید باهنر کرمان:
دوره‌های معرفت افزایی جدای از امتیاز فرهنگی برای ار تقای آگاهی و پاسخ‌گویی به شبهات اساتید بسیار مفید است
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: دوره‌های معرفت‌افزایی و دانش‌افزایی، جدای از امتیاز فرهنگی برای ارتقای سطح آگاهی‌های اساتید و پاسخ‌گویی به شبهات آنها بسیار مفید است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم افتتاحیه طرح معرفت افزایی اساتید دانشگاه  شهید باهنر کرمان در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الائمه حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) برگزار شد.

حجت‌الاسلام حمزه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان در این مراسم توضیحات کوتاهی را در مورد اهمیت و روند این طرح بیان کرد و گفت: دوره‌های معرفت افزایی و دانش افزایی، جدای از امتیاز فرهنگی، برای ارتقای سطح آگاهی‌های اساتید و پاسخ گویی به شبهات آنها بسیار مفید است.

وی افزود: سومین دوره طرح معرفت افزایی اساتید دانشگاه شهید باهنر کرمان با شرکت ۵۰ نفر از اساتید با عناوین «آسیب شناسی تعلیم و تربیت در دانشگاه»، «روشنفکری دینی»، «سبک زندگی» و «غرب شناسی» و تدریس دکتر سید حمیدرضا علوی عضو هیأت علمی دانشگاه و دکتر احمد رهدار رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اسلامی فتوح اندیشه برگزار می‌گردد.برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو