دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٢٥٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام رحیمیان در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج کارکنان دانشگاه مازندران:
رشد، تعالی و شکوفایی بسیج، توانسته الگوی شایسته‌ای برای کشورهای همسایه ما باشد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران اظهار داشت: رشد، تعالی و شکوفایی بسیج، توانسته الگوی شایسته‌ای برای کشورهای همسایه ما باشد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمد رحیمیان  مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران در آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج کارکنان دانشگاه مازندران با تاکید بر این که جایگاه بسیج در نظام اسلامی ما جایگاه والا و ویژه‌ای است، گفت: در طول سالیانی که از تولد این نهاد مبارک توسط امام راحل گذشته است، شاهد آثار و برکات فراوان این مجموعه با برکت و ضروری برای نظام اسلامی در عرصه‌های گوناگون هستیم.

حجت‌الاسلام رحیمیان افزود: رشد، تعالی و شکوفایی بسیج به داخل ایران محدود نشده و توانسته الگوی شایسته‌ای برای کشورهای همسایه ما باشد. مانند حشدالشعبی عراق که تاثیر گذاری مثبت و قطعی در ارتباط با مبارزه با داعش داشت و از بسیج الگو گرفته شده است.


مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران در ادامه با اشاره به بیانیه دوم و تاکید مقام معظم رهبری برای ورود جوانان به عرصه‌های مختلف که قسمت عمده‌اش خطاب به دانشگاه است، اظهار داشت: بسیج می‌تواند به‌عنوان پرچمدار این حرکت برای تحقق این بیانیه در سطح دانشگاه گام بردارد.

وی خاطرنشان کرد: مقدم بر همه این ها، بحث خودسازی است. ما باید از خود شروع کنیم و اگر عزیزان بسیجی ما برنامه‌هایی را تدوین کنند و دوره‌هایی برای آمادگی بیشتر برای کارآمدی نظام اسلامی بگذارند، می‌توانیم در سایه این حرکت به سهم خود قدمی در پیشرفت تمدن نوین اسلامی و ظهور ولایت عظما برداریم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو