سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٧٦٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صافدل به مناسبت روزکارمند:
کارمند در تراز اسلام جز رضای الهی و خدمت به خلق را مدنظر ندارد
سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز کارمند را فرصت مغتنمی در راستای ارج نهادن به زحمات و خدمات این قشر دانست و گفت: کارمند در تراز اسلام جز رضای الهی و خدمت به خلق را مدنظر ندارد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه روز کارمند را فرصت مغتنمی در راستای ارج نهادن به زحمات و خدمات این قشر دانست و ویژگی‌های بارز کارمند در تراز اسلام را برشمرد.

حجت‌الاسلام دکتر حسین صافدل با اشاره به مناسبت چهار شهریورماه روز کارمند، کارمندان را سفیران فرهنگ اسلامی در جامعه دانست و اظهار داشت: تمام سیستمها در جامعه اسلامی باید مطابق با دستورات دین مبین اسلام اداره شوند و یکی از مهمترین حوزه‌ها در این بخش دستگاه‌های اجرایی هستند که کارمندان بعنوان نبض این جریان نقشی اساسی در نیل به جامعه‌ای در تراز اسلام دارند.

وی ماهیت کار کارمند را خدمت دانست و افزود: کارمند در تراز اسلام جز رضای الهی و خدمت به خلق را مدنظر ندارد و همانطور که مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده‌اند «انسان کارمند یعنی آن کسی که همه‌ زندگیش را در همان حدی که در وسعت توانایی‌های اوست، برای اداره‌ی امور کشور صرف می‌کند. این، خیلی ارزش دارد» یک کارمند باید با اخلاص و توکل تمام همت خود در مسیر خدمت را به کار بندد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو