شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٩٧١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١١ شهريور ١٣٩٨
 
سروقامت در ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
ضیافت اندیشه اساتید یکی از بهانه‌های ارزشمند برای همراهی اساتید با یکدیگر است
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی گفت: جلسات ضیافت اندیشه اساتید که از آن تعبیر به هم‌اندیشی اساتید نیز می‌شود، یکی از بهانه‌های خیلی خوب و ارزشمند برای همراهی خود اساتید با همدیگر است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دکتر حسین سروقامت عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در سیزدهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: برگزاری ضیافت اندیشه اساتید، موجب اجتهاد در موضوع و حل مسائل به بهترین شکل ممکن می‌شود.

وی افزود: یکی از اتفاقات خوبی که بعد از سال ۹۲ در دانشگاه‌ها رقم خورد «ضیافت اندیشه اساتید» بود که امیدواریم بتوانیم بهترین نتیجه را از این جلسات بگیریم.

سروقامت در ادامه تصریح نمود: این دوره عمدتا به مباحث سبک زندگی اختصاص داده شده که شامل مؤلفه‌های ارتباطی، شیوه‌های زیستن، مراوده با دیگران و غیره شده که تلاش می‌کنیم تا به مهارت‌هایی برسیم که از نظر بهداشت جهانی، معتبر بوده و در همه کشورها مطرح است.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی در ادامه گفت: جلسات ضیافت اندیشه اساتید که از آن تعبیر به هم‌اندیشی اساتید نیز می‌شود، یکی از بهانه‌های خیلی خوب و ارزشمند برای همراهی خود اساتید با همدیگر است.

یادآور می شود سیزدهمین دوره ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور ۶۰ نفر از اساتید این دانشگاه از تاریخ ۸ شهریور آغاز و به مدت چهار روز در مشهد مقدس ادامه دارد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو