دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٤٣١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 
حجت الاسلام کیومرزی:
در خدمت دانشجویان و جوانان بودن، نعمت خداوند بر ماست
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه در خدمت دانشجویان و جوانان بودن، نعمت خداوند بر ماست و ما باید این نعمت را قدر بدانیم و به خاطر فشار های کاری یا مواردی از این قبیل غمگین نشویم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام کیومرزی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه  با تبریک شروع سالتحصیلی بیان کرد: در خدمت دانشجویان و جوانان بودن، نعمت خداوند بر ماست و ما باید این نعمت را قدر بدانیم و به خاطر فشار‌های کاری یا مواردی از این قبیل غمگین نشویم.

وی در ادامه با اشاره به تحریم های ناحق بر کشور فرمودند: کشور و دانشگاه در شرایط تحریم قرار دارد اما این مشکلات در گذشته هم بود و زمانی نبوده است که ما با این مشکلات رو به رو نباشیم؛ یک زمان کشتی های ما را مورد هدف قرار می دادند، زمانی کارخانه های ما را بمباران می کردند، در زمان هایی با مشکل تروریسم دست و گنجه نرم کردیم و زمانی ضد انقلاب با جنگ های داخلی بخشی از کشور را اشغال کردند؛ ما چنین روزهایی را پشت سر گذاشته ایم، آن هم زمانی که این قدرت و نفوذ را در منطقه و جهان نداشتیم؛ اکنون ما نقش تعیین کننده در منطقه و حتی جهان داریم و قدرتمند تر از گذشته هستیم به لطف و فضل الهی و این مشکلات را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

حجت الاسلام کیومرزی در ادامه افزودند: مشکلات موجود در کشور همیشه مربوط به دشمن و تحریم ها نیست؛ بخشی از این مشکلات به خاطر سوء مدیریت‌ها و عدم جوان گرایی است. مسئولین باید در انتخاب مدیران نهایت دقت را به خرج دهند و مدیران جوان و با انگیزه و پرانرژی را انتخاب کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه در انتهای صحبت‌های خود بیان کردند: دشمن در شروع سال تحصیلی برای دانشگاه برنامه دارد؛ دشمن می خواهد بین دانشجویان و اساتید ما ناامیدی ایجاد کند و ما را با چالش‌های جدیدی در دانشگاه رو به رو کند؛ عده ای در داخل نیز دانسته یا ندانسته هم صدا با دشمن به این ناامیدی‌ها دامن می‌زنند اما واقعیت خلاف این است. امید به آینده واقعا وجود دارد و این سخن نه از روی خوش بینی بلکه با نگاه واقع گرایانه زده می شود؛ درست است مشکلاتی وجود اما این‌ها مجوزی برای ناامیدی نیستند. اساتید دانشگاه به ویژه اساتید گروه معارف باید پرچم دار شعار امید در دانشگاه و جامعه باشند و با تزریق امید بین دانشجویان و جوانان به این سیاه نمایی‌ها خط بطلان بکشند، آینده بسبار روشن تر از چیزی است که رسانه‌های ضد انقلاب و گاها داخلی نشان می‌دهند و این سیاه نمایی‌ها خلاف واقع است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو