سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٤٣٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
 
حجت الاسلام دکتر یوسف خیری:
پالایش روح از بدی و پلیدی، هدفمندی زندگی و عشق، از دگیر مولفه‌های سلامت معنوی هستند که تمامی شان در ازدواج فراهم می‌شوند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش آموزش –توجیهی همکاری بین دستگاهی در مشاوره‌های هنگام ازدواج مطرح کرد: پالایش روح از بدی و پلیدی، هدفمندی زندگی و عشق و محبت نیز از دگیر مولفه‌های سلامت معنوی هستند که تمامی شان در ازدواج هم مد نظر است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تبریز در همایش آموزش –توجیهی همکاری بین دستگاهی در مشاوره‌های هنگام ازدواج به میزبانی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد تاکید کرد: تمامی شاخص های سلامت معنوی در ازدواج نیز مد نظر هستند.

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری در همایش آموزش توجیهی همکاری بین دستگاهی در مشاوره‌های هنگام ازدواج با بیان این مطلب اظهار کرد: طبق تعاریف جهانی و معتبر، سلامتی در ابتدا در قالب جسمانی ،روحی ، روانی و اجتماعی تعریف می شد که معنویت نیز پس از مدتی به آن افزوده شد.

وی افزود: سلامت معنوی در غرب شامل مولفه‌ایی مانندامید، شادی و رضایتمندی بوده و خود آگاهی، کسب تقوای الهی، پالایش روح از بدی و پلیدی، هدفمندی زندگی و عشق و محبت نیز از دگیر مولفه‌های سلامت معنوی هستند که تمامی شان در ازدواج هم مد نظر است.

وی تاکید کرد: نمیتوان مجرد زندگی کرد و سلامت معنوی کاملی داشت.

حجت الاسلام دکتر یوسف خیری در پایان با اشاره به ارزیابی علمی کارشناسان مراکز مشاوره ازدواج گفت: حدود ۳۰۰ نفر از این افراد ارزیابی شده و تعداد زیادی از آنان در سطح خوب و خیلی خوب طبقه بندی شده اند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو