جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٨٧٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨
 
حجت الاسلام دکتر حسین صافدل:
قیام سرخ عاشورا روشن گر راه دفاع مقدس بود
حجت الاسلام دکتر حسین صافدل درمراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدانی که دنباله رو مسیر سرور و سالار شهیدان بودند در مسیر سربلندی و اقتدار قرار گرفته است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام  دکتر حسین صافدل درمراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدانی که دنباله رو مسیر سرور و سالار شهیدان بودند در مسیر سربلندی و اقتدار قرار گرفته است و پاسداشت حرمت خون شهیدان بر همه ما واجب است.

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در ادامه به تبیین نقش نهضت عاشورا در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت : قیام سرخ عاشورا روشنگر راه دفاع مقدس بود و رزمندگان اسلام به تاسی از اباعبدالله (ع) توانستند اتحاد شرق و غرب در مقابل اسلام را در هم بشکنند.

حجت الاسلام دکتر صافدل در پایان فضای خدمت در نظام اسلامی را یک مسیر جهادگونه برشمرد و افزود : امروز تمامی کسانی که در دستگاه های اجرایی و نظارتی مسئولیتی برعهده دارند در جبهه جهاد حاضر هستند و باید آگاه باشند که بار این مسئولیت امانتی است که خداوند بر دوش آنها گذاشته است و بایستی نگاهی ولایی و جهادی در راه خدمت به مردم داشته باشند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو