سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٩٢٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨
 
حجت السلام صادقی نسب در مراسم نواختن زنگ مهر مدرسه آسیه:
دانش‌آموزان هم مثل شهدا برای جامعه افتخارآفرین باشند
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم نواختن زنگ مهر، تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، برای دانش آموزان پیامی دارد و آن اینکه دانش آموزان با تاسی به شهدا رهرو راه آنان باشند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام حسن صادقی نسب مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم نواختن زنگ مهر در مدرسه آسیه روشناوند گناباد گفت: تقارن هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، برای دانش آموزان پیامی دارد و آن اینکه دانش آموزان با تاسی به شهدا رهرو راه آنان باشند و همچنان که شهدا با نثار خون خودکشور را حفظ کردند و با غیرتشان افتخار ما بودند، امیدوارم دانش‌آموزان هم با تحصیل و تهذیب مانند شهدا برای جامعه افتخارآفرین باشند.

حجت الاسلام صادقی نسب افزود: مقام کسانی که علم و دانش می‌آموزند در جامعه بالاتر از دیگران است و دانش آموزان باید در علم، اخلاق و رفتار نمونه باشند. لازم به ذکر است که حدود ۳۰ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در روزهای پایانی تعطیلات تابستانی با برگزاری اردوی جهادی سه روزه، کار آماده سازی و زیباسازی مدرسه آسیه و یکی دیگر از مدارس این روستا را انجام دادند. در روستای روشناوند ۶۱۴ دانش آموز در حال تحصیل هستند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو