جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٩٣٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٣ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام انوری در دیدار با اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز:
تشکل‌های دانشجویی از تریبون‌های رسمی مطالبات خود را فریاد بزنند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز گفت: تشکل‌های دانشجویی باید از تریبون‌های رسمی مطالبات خود را فریاد بزنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با حضور در دفتر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز با اعضای شورای مرکزی آن تشکل دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام محمد انوری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز در دیدار با اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز ضمن تقدیر از فعالیت‌های انجام شده بر لزوم کار تشکیلاتی تاکید کرد و خاطر نشان کرد: کار تشکیلاتی، نرم افزار اصلی تشکل‌های دانشجویی است.

وی افزود: کار تشکیلاتی باید با علم و آگاهی و با روحیه جهادی باشد؛ حرکت عالمانه، اقدام از روی بصیرت و آگاهی و پرهیز از شتاب زدگی، در کار تشکیلاتی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تبریز با بیان اینکه لازمه کار تشکیلاتی داشتن اندیشه جهانی و نگاه تمدنی است در ادامه تصریح نمود: داشتن چشم انداز و ترسیم دقیق افق های پیش رو، باعث اثر بخشی بیشتر و موجب افزایش امید و انگیزه های مثبت در اعضای تشکل می‌شود.

وی در ادامه با تاکید بر رسالت‌های مهم تشکل‌های دانشجویی خاطر نشان کرد: تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی مخصوصا در عرصه‌های علمی و درکنار آن، بیان مشکلات و درد های جامعه، ورود به عرصه مبارزه با فساد و بی عدالتی از رسالت های مهم تشکل های دانشجویی است.

حجت الاسلام محمد انوری در پایان با اشاره به اهمیت تقویت روحیه مطالبه گری تصریح کرد: تشکل‌های دانشجویی فقط به مطالبه گری فردی از مسئولین در اتاق‌های دربسته و جلسات خصوصی اکتفا نکنند بلکه باید از تریبون های رسمی که در اختیار دارند استفاده کنند و مطالبات خود را فریاد بزنند.

شایان ذکر است در این دیدار اعضای شورای مرکزی تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز به بیان دیدگاه های خود در مسایل مختلف دانشگاه پرداختند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو