جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٩٧٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
دوران دانشجویی از بهترین فرصت‌های زندگی است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه گفت: دوران دانشجویی از بهترین فرصت‌های زندگی است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام حسن صادقی‌نسب در اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بهترین استفاده‌کنندگان این دوران، دانش‌آموختگانی هستند که همراه با کسب علم، معرفت آموخته و به تزکیه نفس پرداخته‌اند. وی با اشاره به روایتی از امام علی(ع):« الفُرصَه تمُرمرِّ السَحاب فانتَهِزوا فُرَصَ الخیّر ؛ از فرصت‌های زندگی خودتان استفاده کنید که مانند ابر های که می‌گذرد » ، گفت: باید از فرصت دانشجویی که زمینه ارتقای علمی و معنوی انسان را فراهم می‌کند، به درستی استفاده کرد.

حجت‌الاسلام صادقی‌نسب با تاکید بر اینکه باید خروجی دانشگاه‌ها، دانش‌آموختگانی باشند که در کنار داشتن علم، از تخصص و تعهد برخوردار باشند، گفت: مردم شهرستان گناباد به حضور دانشجویان در این شهرستان افتخار می‌کنند و انتظار می‌رود دانشجویان هم با رعایت شئونات اسلامی، به خواست و عقاید آنها احترام بگذارند.

وی از دانشگاه به عنوان خانه دوم دانشجویان یاد و خاطرنشان کرد: دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، بستر مناسبی برای انجام فعالیت‌های متنوع علمی، فرهنگی و معنوی است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو