جمعه ٢٧ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٠١٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در نشست معرفت‌افزایی اساتید دانشگاه پیام نور اردبیل:
تربیت و احیا گری بزرگترین نعمت خداوند به اساتید است
حجت الاسلام عبداله حسنی در نشست معرفت افزایی اساتید دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: در برهه فعلی که دشمنان اسلام از هر ترفندی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می کنند و در تلاش هستند به هر نحو ممکن جلوی پیشرفت مسلمان به خصوص ایران اسلامی را بگیرند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام عبدالله حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در نشست معرفت افزایی اساتید دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: در برهه فعلی که دشمنان اسلام از هر ترفندی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده می کنند و در تلاش هستند به هر نحو ممکن جلوی پیشرفت مسلمان به خصوص ایران اسلامی را بگیرند گفت: امروز دشمنان اسلام در عرصه های مجازی و حقیقی در همه ابعاد فرهنگی، نظامی و نرم افزاری می خواهند اجتماع را از ما بگیرند که ملت هوشیار ایران اسلامی اجازه تحقق این رویا را به دشمنان اسلام نخواهند داد.

وی با بیان اینکه ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم گفت: ایران اسلامی و در رأس آن رهبر معظم انقلاب اسلامی پرچمدار اسلام ناب محمدی در جهان است.

حسنی تاکید کرد امروز اسلام واقعی از آمریکا گرفته تا اروپا و آفریقا اجرا و پیاده می شود گفت: هویت انسانی، امروز بزرگترین گم شده غرب است به طوریکه از انسانیت در تمدن غرب خبری نیست.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در پایان سخنان خود از نعمت تعلیم و تربیت به عنوان بزرگترین نعمت برای معلمین و اساتید نام برد و گفت: نقش آفرینی در امر تعلیم و تربیت بزرگترین نعمتی است که خداوند متعال به معلم داده بطوریکه تنها جاییکه خداوند بر بشریت منت نهاده، بعثت پیامبران بوده و این نعمت را والاترین نعمت ها برشمرده است.

وی با بیان اینکه تربیت و احیاء گری بزرگترین نعمتی است که خداوند متعال به اساتید داده است، تصریح کرد: سعادت بشر در تعلیم و تربیت درست است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو