يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٠٣٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حیدری در جلسه‌ تبیین و توجیه دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان:
تک‌جنسیتی بودن ویژگی مهم دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان است
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان از حیث تک‌جنسیتی بودن به‌عنوان یک افتخار نام برد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام  عباسعلی  حیدری در جلسه‌ تبیین و توجیه دانشجویان جدید در دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب و جزء ثمرات و برکات انقلاب اسلامی است؛ بنابراین اگر پیشرفت کند و در مبحث علم سربلند باشد، انقلاب اسلامی هم سربلند است.

وی اضافه کرد: امروز وارد یک مجموعه علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شده‌اید و تک‌ تک شما به عنوان دانشجویان جدید‌ می‌توانید این حرکت را شتاب بدهید.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عنوان کرد: افتخار ما به منابع انسانی، اعضای هیئت‌علمی متخصص و دانشجویان پرتلاش، باانگیزه و آینده‌ساز است که هیچ‌گاه اعتماد به نفس خود را از دست نمی‌دهند و با شعار «ما می‌توانیم» و «ما قادریم» ظرفیت  تبدیل شدن و تبدیل کردن دانشگاه آزاد اسلامی به برترین دانشگاه کشور را به وجود آورده‌اند.

حیدری با بیان اینکه یک ویژگی بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان تک‌جنسیتی بودن آن است، یادآور شد: استادان و دانشجویان علاقه‌مند به عنوان یک پژوهش پدیدارشناسانه به این موضوع بنگرند و نتایج پژوهش‌های خود را به نام دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان در سایت‌‌ها و مجلات علمی قرار دهند؛ چراکه بعضی‌ها در این سال‌ها تلاش کرده‌اند که این بافت را به هم بزنند.

وی توضیح داد: یکی از مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی که در جلسه رؤسای استان‌ها حضور یافته بود، در خلال صحبت‌های خود از دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان به عنوان یک افتخار از حیث ویژگی منحصربه‌فرد تک‌جنسیتی بودن نام برد که مایه افتخار استان اصفهان است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان مطرح کرد: واحد فلاورجان در برخی رشته‌ها مانند رشته‌های علوم‌زیستی به عنوان قطب آن علم در دانشگاه آزاد اسلامی سطح کشور محسوب می‌شود.

کاربر مهمان
1398/07/15 21:27
0
0
سلام بر شما بسیار بسیار عالی إن شاء الله موفق و سربلند باشد با پیشرفت های عالی در اوج قله های علم و معرفت و دانش.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو