سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٠٧٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حیدری در نشست مشترک مسئولان نهاد رهبری و دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان:
ضرورت بصیرت‌افزایی دانشگاهیان در ماه‌های منتهی به انتخابات
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: سال ۹۸ سال انتخابات است و باید برای بصیرت‌افزایی جامعه دانشگاهیان درباره انتخابات برنامه‌ریزی کنیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان در نشست مشترک مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه‌ آزاد اسلامی اصفهان با معاونان دانشجویی، فرهنگی و مدیران فرهنگی دانشگاه‌های آزاد استان اظهار کرد: امام حسن مجتبی(ع) می‌فرمایند که هلاکت انسان در سه چیز است، تکبر، حرص و حسادت. تکبر موجب از بین رفتن دین است و به واسطه همین تکبر بود که ابلیس، مورد لعن و نفرین الهی قرار گرفت. حرص دشمن نفس و شخصیت انسان است حسد نیز سبب همه زشتی‌هاست. زمانی که حسادت بروز کند، دیگر هیچ چیزی جلودار آن نخواهد بود.

حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری با اشاره به فرازهایی از سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان سپاه عنوان کرد: سپاه مجموعه‌ای واقعاً بی‌نظیر است که از ثمرات شیرین و دلگرم‌کننده انقلاب اسلامی به حساب می‌آید و خاری است در چشم دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی ایران.

وی بیان کرد: یکی از نکات کلیدی که از سخنان معظم‌له قابل تأمل است، این است که سیاست فشار حداکثری آمریکا به کشور ایران دچار شکست شده و دشمنان ملتمسانه خواهان برقراری ارتباط با مسئولان کشورمان هستند. کاهش تعهدات هسته‌ای فاز دوم کار است تا قادر باشیم به وضعیت مطلوب و شایسته ایران اسلامی برسیم. رهبر ما به عنوان بزرگ‌مردی که شرایط گذشته را حس کرده، به واسطه تجربیات سنگین گذشته، آینده را به خوبی می‌بیند، فرمود: ما باید روز به روز در راستای انقلابی، دینی و کارآمدی نظام بکوشیم، چراکه پیروز نهایی از آن ملت بزرگ ایران است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان ساخت: سال ۹۸ سال انتخابات است و باید برای بصیرت‌افزایی جامعه دانشگاهیان درباره انتخابات برنامه‌ریزی کنیم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو