يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٢١٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسینی در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود:
دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند
معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان باید در تمامی شرایط برای رسیدن به موفقیت‌های بیشتر تلاش کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سیدعبدالجلیل حسینی معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در آیین معارفه دانشجویان جدیدالورود سال۹۸ گفت: یکی از مباحث مهم که می‌بایست دانشجویان به آن دقت داشته باشند شکرگزار بودن است که در ادبیات دینی ما هم به آن توجه زیادی شده است.

وی تصریح کرد: ما در زندگی نعمت‌های فراوانی مانند پدر و مادر خوب، سلامتی و اساتید مختلفی که به ما علم و دانش را تعلیم داده‌اند داشته‌ایم و این‌ها نعمت‌هایی هستند که نسبت به آن‌ها بی‌توجه یا کم‌توجه هستیم.

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: شکر به ما داشته‌هایمان را یادآور شده و این یادآوری حس آرامش و خرسندی از زندگی به ما عنایت می‌کند.

حجت‌الاسلام حسینی اظهار داشت: انسانی که شاکر بوده، نعمت‌ها و داشته‌هایش را دیده، از زندگی مأیوس نشده و به آینده امیدوار است و انسانی است که همواره برای زندگی خود برنامه‌ریزی می‌کند.

وی به دانشجویان تاکید کرد: از هم‌اکنون برای سال‌های پیش روی تحصیلی آماده‌شده و با شکر نعمت حضور در فضای دانشگاه، هم نسبت به نعمت‌ها شکرگزار بوده و هم به آینده امیدوار باشید و در جهت به‌دست آوردن نعمت‌های دیگر تلاش وافر به خرج دهید.

حجت‌الاسلام حسینی با اشاره به اینکه دانشجو تماشاچی نیست، عنوان داشت: دانشجو یعنی کسی که امیدوار بوده، برای آینده خود برنامه داشته و خود را نسبت به مسائل مختلف دانشگاه، شهر و کشور مسئول می‌داند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو