يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٤٠٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام جعفری در مراسم بدرقه دانشجویان افغانستانی جهت زیارت اربعین:
خداوند محبت انسانی را که امید به خدا دارد و خدا را حاکم می‌داند، در دل‌ها نهادینه می‌کند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند گفت: خداوند محبت انسانی را که امید به خدا دارد و خدا را حاکم می‌داند، در دل‌ها نهادینه می‌کند.

 به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه با دانشجویان افغانستانی قبل از حرکت به سمت راهپیمایی اربعین دیدار کرد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه بیرجند در این نشست گفت؛ دراین سفر اربعین علاوه بر اینکه از لحاط علمی خود مان را رشد می‌دهیم و بالا می‌بریم سعی کنیم که بعد معنوی را نیز رشد بدهیم زیرا انسان تمام عیار وارزشی می‌تواند اثرگذار باشد.

حجت‌الاسلام  جعفری گفت: فاطمیون افغانستان در دفاع از حرم اهل بیت(ع) نقش موثری داشتند مسئو ل نهاد رهبری ضمن اشاره به انقلاب اسلامی و نقش امام خمینی(ره) در به ثمر رساندن آن گفت ؛ انسانی که امید به خدا دارد و خدا را حاکم می‌داند خداوند محبت او را در دلها نهادینه می‌کند.

وی گفت: امام در زمان خودش علاوه براینکه یک فقیه،مفسر وفیلسوف بود یک عارف تمام عیار بود و توانست این انقلاب را به جهان صادر کند ودنیا را دگرگون نماید.

جعغری گفت: مکتبی که سرچشمه‌اش اسلام ناب باشد دچار انحراف نمی‌شود. به عنوان مثال، سردمداران کشور عربستان به دلیل انحراف از آموزه‌های اصیل اسلامی، اسیر دام‌های آمریکا شده است و در این عصر، به مانند گاو شیردهی بازیچه دست آمریکا شده و تنها در جهت منافع غربیان عمل می‌کند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو