دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٥٧٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام قنادزاده در همایش جاماندگان اربعین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند:
خدا اراده کرده که ابا عبدالله(ع) زنده بماند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان کرمان گفت: ما در زندگی نقش خودمان را بازی می‌کنیم و خواسته یا ناخواسته همه ما به تاریخ می‌پیوندیم، ولی خدا اراده کرده که دینش باقی بماند و خدا اراده کرده حسین(ع) باقی بماند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام قنادزاده در همایش جاماندگان اربعین که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند برگزار شد گفت: در زندگی ما نقش خودمان را بازی می‌کنیم خواسته یا ناخواسته همه ما به تاریخ می‌پیوندیم ولی خدا اراده کرده که دینش باقی بماند و خدا اراده کرده حسین (ع) باقی بماند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان کرمان حادثه کربلا را نتیجه تبلیغات سوئی که در جامعه اسلامی صورت گرفته بود دانست و بیان کرد: اربعین یکی از اتفاقات و گذرگاه های حساس در دین الهی است در اربعین نمونه‌هایی از زیبایی‌های در دوران ظهور به نمایش گذاشته میشود. اگر ما می‌خواهیم حسینی و مهدوی باشیم باید سبک زندگی حسینی و اربعینی را تمرین کنیم این همان سبک زندگیست که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بیان کردند اربعین تمرینی برای سبک زندگی حسینی است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو