دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٥٩٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حسنی در همایش «از عاشورا تا انتظار؛ فهم عاشورا، لازمه انتظار»:
عاشورا درخت اسلام را آبیاری کرده است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: عاشورا درخت اسلام را آبیاری کرده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در همایش «از عاشورا تا انتظار؛ فهم عاشورا، لازمه انتظار» با موضوع «نقش جوانان در انقلاب سرخ حسینی و قیام سبز مهدوی» با بیان اینکه عاشورا درخت اسلام را آبیاری کرده است، گفت: اگر امروز از انسانیت، عدالت، حقوق بشر، عزت، انصاف، امر به معروف، نهی از منکر و ایستادگی در مقابل ظلم خبری هست، قطعا به خاطر قدمهای نورانی سیدالشهدا(ع) است.

حجت‌الاسلام عبدالله حسنی تاکید کرد: ماباید سیدالشهدا(ع)را به دنیا بشناسانیم چراکه امام عصر(ع) نام خود را با نام حسین(ع)به جهانیان معرفی خواهد کرد.

حسنی محبت و ارادت قلبی سایر ادیان الهی به امام حسین(عج) را یادآور شد و گفت: عشق امام حسین(ع) و دوست داشتن وی همان محبت ولی زمان(عج) را به همراه دارد.


وی افزود:امروز اربعین نمادی از شناخت سیدالشهدا(ع) بر عالمیان است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: رهبری شایسته، اجرای احکام اسلامی و توحیدی در جامعه، توسعه اخلاق اجتماعی و امنیتی، صاحب منصب شدن انسانهای مصلح و صادق و غیره از امتیازات برجسته دولت مهدوی به شمار می آیند.

وی خطاب به جوانان با بیان این که امام عصر(عج) به دنبال جوانان صالح و شایسته است، افزود: اجرای طرح سه شنبه‌های مهدوی با هدف شناساندن امام زمان(عج) به دانشگاهیان در سطح دانشگاه محقق اردبیلی اقدامی ارزشمند از سوی کانون مهدویت برای جذب این جوانان صالح و شایسته است.

گفتنی است، در ادامه ضمن قرعه کشی و اهدای جوایز به حاضران، از فعالان امر مهدویت در دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل به عمل آمد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو