جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٦٥٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٤ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام عبدالله حسنی در همایش از عاشورا تا انتظار:
فهم عاشورا، لازمه انتظار است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: اگر امروز از انسانیت، عدالت، حقوق بشر، عزت، انصاف، امر به معروف، نهی از منکر و ایستادگی در مقابل ظلم خبری هست، قطعا به خاطر قدم‌های نورانی سیدالشهدا(ع) است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در همایش از عاشورا تا انتظار؛ فهم عاشورا، لازمه انتظار با موضوع نقش جوانان در انقلاب سرخ حسینی و قیام سبز مهدوی با بیان اینکه عاشورا درخت اسلام را آبیاری کرده است، گفت: اگر امروز از انسانیت، عدالت، حقوق بشر، عزت، انصاف، امر به معروف، نهی از منکر و ایستادگی در مقابل ظلم خبری هست، قطعا به خاطر قدم های نورانی سیدالشهداء(علیه السلام) است.


حجت‌الاسلام عبدالله حسنی تاکید کرد: ماباید سیدالشهداء (علیه السلام) را به دنیا بشناسانیم چراکه امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) نام خود را با نام امام حسین (علیه السلام) به جهانیان معرفی خواهد کرد.

حسنی محبت و ارادت قلبی سایر ادیان الهی به امام حسین (علیه السلام) را یادآور شد و گفت: عشق امام حسین (علیه السلام) و دوست داشتن وی همان محبت ولی زمان (عجل الله تعالی فرجه) را به همراه دارد.

وی افزود: امروز اربعین نمادی از شناخت سیدالشهداء (علیه السلام) بر عالمیان است.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی تصریح کرد: رهبری شایسته، اجرای احکام اسلامی و توحیدی در جامعه، توسعه اخلاق اجتماعی و امنیتی، صاحب منصب شدن انسان‌های مصلح و صادق و غیره از امتیازات برجسته دولت مهدوی به شمار می‌آیند.

حجت‌الاسلام حسنی خطاب به جوانان با بیان این که امام عصر(عجل الله تعالی فرجه) به دنبال جوانان صالح و شایسته است، افزود: اجرای طرح سه شنبه‌های مهدوی با هدف شناساندن امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) به دانشگاهیان در سطح دانشگاه محقق اردبیلی اقدامی ارزشمند از سوی کانون مهدویت برای جذب این جوانان صالح و شایسته است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو