سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٩٨٨٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام ابراهیم‌زاده در جلسه هم‌اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه:
بیانیه گام دوم، دمیدن جان تازه به پیکر انقلاب بود
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در موقعیت حـساس کنونی روح تازه‌ای در کالبد انقلاب اسلامی دمید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام امیر ابراهیم‌زاده در جلسه هم‌اندیشی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با قدردانی از استقبال دانشگاهیان در اهتمام بر تبیین فرمایش‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، اظهار کرد: با توجه به ماهیت علمی و پژوهشی دانشگاه‌ها و وظیفه اصلاحی و روشنگری بسیج دانشجویی، باید جزء جزء بیانیه توسط دانشگاهیان تبیین، موشکافی و روشنگری شود.

وی به اهمیت بندبند این بیانیه اشاره کرد و افزود: زمانی که ضعف مسئولان در تدبیر معیشت مردم، خط ‌و نشان کشیدن‌های دشمن برای نظام، آنان را در راستای براندازی نظام مصمم‌تر کرده بود، صدور بیانیه گام دوم انقلاب، عزم مردم را برای پایداری، مقاومت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی جزم‌تر کرد.

ثبات و امنیت در کشور محصول انقلاب است

رئیس دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان‌شرقی افزود: تنها کشوری که در غرب آسیا و در مرکز بحران با آزادی و استقلال تمام و سربلند به حیات بین‌المللی خود ادامه می‌دهد ایران است و با وجود پیشرفت‌های تسلیحاتی دشمنان به برکت تفکر انقلابی جرئت تعرض به ما را ندارند.

ابراهیم‌زاده بر ضرورت مشارکت مردم در سرنوشت کشور تأکید و اضافه کرد: انقلاب اسلامی به خواست مردم و مشارکت آنان تا کنون از امتحان‌های سخت و طاقت‌فرسا عبور کرده و در هر برهه نیز با سربلندی این آزمون‌ها را پشت سر نهاده‌ است.

به گفته وی، انتخابات، دفاع مقدس، تحریم‌های سیاسی و اقتصادی، سیل، زلزله، کمک به محرومان  همه و همه نشان‌دهنده انقلاب کاملا دموکراتیک و مردمی است.

وی با بیان اینکه مطالب بیانیه گام دوم انقلاب حاوی مضامین کاملا کاربردی و راهبردی است، گفت: پیشرفت‌های خیره‌کننده، ارتقای بینش سیاسی مردم و تقسیم امکانات بین مردم، با رویکرد عدالت اجتماعی از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است که در بیانیه گام دوم انقلاب به‌روشنی و وضوح به آن اشاره و تداوم آنها خواسته شده است.

ابراهیمی با نقل توصیه مقام معظم رهبری به جوانان، اهتمام به علم و پژوهش و قدرتمند‌ترشدن، کار جهادی برای ترویج معنویت و اخلاق در جامعه، تقویت اقتصاد کشور از طریق رهاشدن از اقتصاد نفتی، توجه عملی به اقتصاد مقاومتی، استفاده از ظرفیت‌های داخلی، مبارزه با فساد، حفظ استقلال و آزادی بر اساس اندیشه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی و برقراری روابط بین‌الملل بر اساس حکمت، عزت و مصلحت را از دیگر توصیه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو