سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠١٣٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨
 
در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد؛
چهارمین دوره آموزشی تخصصی کارگروه مهارت‌های زندگی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها
چهارمین دوره آموزشی تخصصی کارگروه مهارت‌های زندگی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در شهر شیراز برگزار گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، چهارمین دوره آموزشی تخصصی کارگروه مهارت‌های زندگی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در شهر شیراز برگزار شد.

در این همایش سه‌روزه که به میزبانی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، حجت‌الاسلام‌ قنادزاده دبیر کارگروه کشوری مهارت‌های زندگی گفت: دفتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها دارای کارگروه‌های پنجگانه می‌باشد که یکی از آن‌ها کارگروه مهارت‌های زندگی می‌باشد و ما با توجه به پیش رو و الگو بودن دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این زمینه در سطح کشور و فعالیت تخصصی این دفتر در قالب مرکز تخصصی آموزش و مشاوره خانواده بهارنکو بر آن شدیم تا این دوره را در شیراز برگزار نماییم.


وی افزود: در این دوره آموزشی کارگاه‌هایی چون مهارت اندیشه ورزی توسط استاد فاطمی راد، مهارت مثبت اندیشی توسط استاد عباسی، مهارت مطالعه سریع توسط استاد مرادی و مهارت نویسندگی خلاق توسط استاد بیژن کیا در کارگاه‌های جداگانه در طول سه روز آموزش داده شد.

در این دوره ۴۳ نفر از مسئولین دفاتر نهاد و معاونین آن‌ها که عضو کارگروه مهارت‌های زندگی بودند از سراسر کشور حضور داشتند و علاوه بر آموزش‌های لازم با دفاتر ۱۲ گانه مرکز تخصصی بهارنکو آشنا و تعدادی از مراکز را مورد بازدید قرار دادند و با فرایند اجرایی و سازمانی مرکز بهارنکو آشنا گردیدند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو