دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٥٨٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٨ آبان ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب در بازدید از کتابخانه‌ دانشگاه علوم پزشکی گناباد:
یکی از زیبایی‌ها و ویژگی‌های اسلام آن است که بزرگ‌ترین معجزه پیامبر رحمت(ص) کتاب است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: یکی از زیبایی‌ها و ویژگی‌های اسلام آن است که بزرگ‌ترین معجزه پیامبر رحمت(ص) کتاب است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها،حجت‌الاسلام صادقی‌نسب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بازدید از کتابخانه‌های سطح شهر و دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در قرآن کریم در سوره علق در اولین آیه از خواندن و تعلیم و تعلم و کار با قلم تجلیل به عمل آمده است و معجزه جاویدان پیامبر اسلام(ص) کتاب است که از لحاظ فصاحت و بلاغت و اثرگذاری و محتوای علمی و... یک معجزه است.

صادقی نسب افزود: در روایات از کتاب به عنوان باغ و بوستان دانشمندان یاد شده است که باید فرهنگ کتابخوانی در بین ما مسلمانان از همه مردم جهان بیشتر باشد که متاسفانه وضعیت مطلوبی نداریم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اگر خواسته باشیم فرهنگ مطالعه نهادینه شود لازم است از همان دوران کودکی فرزندان را با کتاب های مفید ومذهبی آشنا کنیم تا با مطالعه خو بگیرند و اگر این فرهنگ تقویت شد هم بهتر تربیت میشوند و هم درموفقیت تحصیلی و خدمات آینده آنها تاثیرگذار خواهد بود.

در پایان این بازدید با هدایایی از زحمات کتابداران تجلیل شد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو