سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٨٧٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام نامدار در جمع دانشگاهیان دانشگاه فرهنگیان:
بر کسی پوشیده نیست که تخریب‌گران مصداق اشرار هستند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: امروز با اعتراف مهاجمین به تخریب و به آتش کشیدن اماکن، دیگر آموزش و آمادگی قبلی و اعلام سران استکبار مبنی برطرح اغتشاش در ایران بر کسی پوشیده نیست که تخریب گران مصداق اشرار هستند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام علی نامدار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان تهران در مسجد این دانشگاه با توجه به آیه شریفه ۱۴۵ سوره بقره (ولَئِن اتّبعتَ اَهوائَهُم مِن بَعدِ ما جائَکَ مِن العِلم اِنّکَ اِذا لِمن الظّالمین - وقتی اوضاع و امور برای تو روشن شد اگربخواهی از خواسته‌های نامشروع آنها پیروی کنی توهم ظالم محسوب میشوی) اشاره کرد و گفت: امروز با اعتراف مهاجمین به تخریب و به آتش کشیدن اماکن، دیگر آموزش و آمادگی قبلی و اعلام سران استکبار مبنی برطرح اغتشاش در ایران بر کسی پوشیده نیست که تخریب گران مصداق اشرار هستند.

وی ادامه داد: حساب آنان از ملت شریف ایران که منتقد مدیریت اقتصادی کشور هستند جداست. اینکه افرادی بخواهند شرارت آنها را نبینند و با وجود تاکید مقام معظم رهبری بر شرور بودن آنان، اصرار برنفی شرارت از آنان دارند، یا از کوتاهی اندیشه آنان است یا به عنوان ایادی استکبار و جاده صافکن آنان نقش ایفا میکنند.

نامدار در ادامه گفت: باقی ماندن بعضی از این قبیل افراد در پستهای مهم دانشگاهی جای تعجب دارد! دانشگاه فرهنگیان جایگاه رفیع تربیت معلم بوده و عرصه سیمرغ است. جای این اندیشه‌های ضعیف و منفعل نیست. به انتظار برخورد جدی مسئولان نشسته‌ایم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو