شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٢٩١٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صافدل در مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی:
شهادت سپهبد سلیمانی لیلةالقدر جبهه مقاومت بود
سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه گفت: شهادت سردار سلیمانی لیلةالقدر جبهه مقاومت در ایران، سوریه، عراق، یمن و لبنان بود که مسیر پیروزی و فتح قله‌های نهایی را سال‌ها کوتاه‌تر کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم گرامیداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه و رئیس و معاونین، اساتید، مدیران و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.

حجت‌الاسلام دکتر صافدل در این مراسم وفاداری به عهد تا آخرین نفس را شاخصه اصلی شهید سپهبد سلیمانی برشمرد و گفت: شهید سلیمانی در راه خدا و انجام وظیفه از هیچکس و هیچ چیز واهمه ای نداشت و رضایت الهی هدف اصلی او بود.

سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربت حیدریه خون شهید سلیمانی را عامل کوتاه شدن راه پیروزی توصیف کرد و بیان داشت: شهادت سردار سلیمانی لیلةالقدر جبهه مقاومت در ایران، سوریه، عراق، یمن و لبنان بود که مسیر پیروزی و فتح قله های نهایی را سالها کوتاه تر کرد.

صافدل ادامه داد: شهید سپهبد سلیمانی فقط یک شخص نبود بلکه یک جریان آزادی خواهی بود که این جریان با شهادت این سردار سرافراز اسلام متوقف نخواهد شد. حرکت در مسیر سردار شهید با اقتدار ادامه دارد و با یاری خداوند انتقام سختی از دشمن قسم خورده اسلام و انقلاب خواهیم گرفت.

وی در پایان شهید سپهبد سلیمانی را نماد اقتدار جامعه اسلامی نامید و اظهار داشت: دشمن باید بداند ما با ترور شخصیت‌های برجسته انقلاب بیگانه نیستیم و قطعا جنود شیطان در مقابل ملتی که با بصیرت و در سایه ولایت مسیر انقلاب خود را پیش میبرند، آرزوهای ننگین خود را به گور خواهد برد.

گفتنی است در انتهای این مراسم بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تربت حیدریه در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا در به شهادت رساندن سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرائت شد و حاضرین با ذکر مصیبت به سوگواری در فراق سردار شهید پرداختند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو