سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٠١٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٧ دی ١٣٩٨
 
حجت الاسلام سیدمحسن شفیعی درآیین هفدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اهواز:
شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی منشا حوادث بزرگی است
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبرمعظم انقلاب دردانشگاه‌های خوزستان گفت: شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی منشا حوادث بزرگی است که نمی‌توانیم پیش‌بینی کنیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام سیدمحسن شفیعی درآیین هفدهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی اهواز و بزرگداشت شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی در محل یادمان شهدای دانشگاه ابراز امیدواری کرد: دور جدید تاریخ انقلاب اسلامی و این فصل نو که با شهادت سردارحاج قاسم سلیمانی آغاز شده مایه عظمت و شکوه بیشترملت، بیداری اسلامی و سربلندی جبهه مقاومت در برابر کفر باشد و قطعا این چنین خواهد شد.

وی افزود: خون بهای این شهید بزرگ، قطعا تحول بزرگی در مسیر پیشرفت آرمان‌های والای شهیدان خواهد بود. حجت الاسلام شفیعی با اشاره به اینکه سیادت و بزرگی نتیجه بندگی خداست گفت: تردید نکنید اتفاقی که در مورد سردارشهید حاج قاسم سلیمانی رخ داد نسبت مستقیم با اشک‌ها و پا بر روی خود گذاشتن‌ها دارد چون سردار بر نفس خود پا گذاشته و خدا به او این چنین عزت و کرامت عطا کرد.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبرمعظم انقلاب دردانشگاه‌های خوزستان ادامه داد: محبت نسبت به شهید سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی محبت الهی است و قابل درک و وصف نیست.

وی اظهار داشت: این محبت محدود به ایران اسلامی نیست و اجتماع چند میلیونی مردم در یمن با چه محاسبه ای قابل درک است.

حجت الاسلام شفیعی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی نماد عمل صالح است بیان کرد: ایمان و عمل صالح حلقه مفقوده و محبوب گمشده امروز خیلی از انسان‌ها است. شهادت سردار سلیمانی دفتری از پیام‌های روشن برای جامعه است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌های خوزستان گفت: ما از شهادت سردار سلیمانی به درس‌های بزرگی دست می‌یابیم از جمله اینکه باید نسبت به رفتارهای خود بازنگری داشته باشیم؛ شهادت ایشان دفتری از درس‌ها و پیام های روشن برای جامعه امروز است.

وی اضافه کرد: شهادت این شهدای عزیز و به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) پاره‌های تن ملت، یعنی متفاوت زندگی کنیم و نسخه جدیدی اززندگی را تجربه کنید و اینکه ببینید سردارحاج قاسم سلیمانی بودن چگونه است.

حجت الاسلام شفیعی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی شدن آسان نیست و این عزت، عزت جهاد و این کرامت، کرامت جهاد و ایمان و اعتقاد به پایداری در برابر نظام سلطه، کفر و استکبار است.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه‌های خوزستان گفت: عظمت شهید سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی به این است که ایمان دارد وباور کرده که کرامت در جهاد، شهادت، سربازی ولایت، اعتقاد و اعتماد عمیق و راسخ به آرمان‌های شهیدان و خود را پاسدارخون شهیدان دانستن است.

وی بیان کرد: آنچه امروز خداوند بزرگ در برابر چشم‌های ما به نمایش گذاشته وعده قطعی خدا است که عزت و کرامت شما را در جهاد و ایستادگی قرار دادم.

حجت الاسلام شفیعی اضافه کرد: درس شهادت سردارسلیمانی این است که کسانی را بشناسید که گاهی دردلتان خیال کردید می توان به آنها اعتماد کرد و دل بست و یا روی حرف آنها حساب کرد و آنها را راستگو دانست.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو