سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٠٢٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٧ دی ١٣٩٨
 
حجت الاسلام جلیلی در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی:
سردار سلیمانی تربیت شده فرهنگ عاشورا بود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ پیام نور استان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانیسردار سلیمانی یک نفر نبود بلکه محصول فرهنگ اسلام و زیارت عاشورا بود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام جلیلی در مراسم گرامیداشت شهید سردار حاج قاسم سلیمانی که در ستاد دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار گردید گفت: اولین نیاز هر ملتی امنیت آن است که امنیت ما حاصل مجاهدت های سردار سلیمانی و رزمندگان مقاومت است.

مسئول نهاد در دانشگاه پیام نور گفت: امنیت منطقه و ایران حاصل مجاهدت های سردار سلیمانی و رزمندگان مقاومت بود، سردار سلیمانی که بارها تا مرز شهادت پیش رفته بود و سرانجام به آرزویش رسید.

وی ضمن تسلیت شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و همه مسلمین و رزمندگان مقاومت اظهار کرد: سردار سلیمانی یک نفر نبود بلکه محصول فرهنگ اسلام و زیارت عاشورا بود.

جلیلی تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی نفرت از یزید و یزدیان زمان را شعله ور کرد و این خواست الهی است که گاهی عزیزترین بندگان خود را قربانی می کند تا مومنین که عاشق خوبی ها بودند از بدی‌ها نفرت داشته و بیزاری جویند از جمله شیطان بزرگ آمریکا بعنوان اتم شر و بدی در جهان و مصداق عبارت رَزَقَنِی الْبَراءَهَ مِنْ اعْداءِکُمْ در زیارت عاشورا.

این مراسم با قرائت زیارت عاشورا در نمازخانه ستاد دانشگاه پیام نور استان کرمانشاه برگزار و شرکت کنندگان با محکومیت اقدام تروریستی آمریکا در شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی انزجار خود را از این اقدام اعلام نمودند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو