شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٣٧٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام جلیلی در مراسم یادبود جانباختگان پرواز ۷۵۲:
رفتار آمریکا نشان داده که دشمن بشریت و انسانیت است
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: رفتار آمریکا نشان داده که دشمن بشریت و انسانیت است

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام مرتضی جلیلی در مراسم یادبود جانباختگان پرواز ۷۵۲ گفت: آمریکا دشمن بشریت است و هر جا در دنیا ظلمی صورت بگیرد نقش آمریکا در آن واضح و مبرهن است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در این مراسم خواستار بصیرت‌افزایی هر چه بیشتر در برخورد با مسائل مختلف شد و تاکید کرد: نباید عامل دشمنانی باشیم که فقط به فکر منافع خود هستند.

جلیلی افزود: رفتار آمریکا نشان داده است که دشمن بشریت و انسانیت است. هرجای دنیا ظلمی صورت بگیرد نقش آمریکا واضح و روشن است. مطالعه تاریخ این را به اثبات رسانده، از جنگ ویتنام گرفته تا بمباران اتمی ژاپن دلیل مهم این مطلب است. دشمنی آمریکا با ملت ایران نیز ریشه تاریخی دارد. از کودتای ۲۸ مرداد گرفته تا حمایت از دیکتاتوری پهلوی، پشتیبانی عراق در جنگ ۸ ساله و سقوط هواپیمای مسافربری نمونه‌هایی از این دشمنی است.

وی گفت: روش دشمن در برهه‌های مختلف گوناگون و متفاوت است. اما شایعه سازی، شایعه پراکنی و ایجاد اختلاف بین مردم از مهمترین و مرسوم ترین تاکتیک‌های آمریکا است. اقشار مختلف مردم به‌ویژه دانشگاهیان عزیز باید مراقب باشند و از انتشار شایعات که باعث ایجاد تردید و ابهام در اذهان جامعه است خودداری کرده و مراقب دودستگی و بوجود آمدن اختلاف باشند.

جلیلی ادامه داد: آمریکا با شهادت سپهبد سلیمانی هدفی جز از بین بردن روحیه مردم مسلمان ایران در مقابله با ظلم و جور منطقه نداشت، اما برکت خون شهید سلیمانی، حضور چهل میلیونی در تشییع پیکر آن سردار دلاور بود و به دنیا بزرگترین حضور تاریخ را نشان دادیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه  بیان کرد: مردم ما مردمانی روشنفکر و انقلابی هستند؛ همه ما می‌دانیم که دشمنی آمریکا صرفا با اسلام و مسلمین و ایرانیان نیست، بلکه با توجه به روحیه استکباری، هدف آنان دشمنی با تمام بشریت است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




آرشيو