شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٣٧٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام دشتی در مراسم گرامیداشت شهدای سانحه هوایی:
جامعه دانشگاهی در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار بصیرت‌افزایی و روشنگری کند
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جامعه دانشگاهی در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار بصیرت افزایی و روشنگری کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم گرامیداشت سانحه هوایی که به شهادت تعدادی از دانشجویان نخبه علمی کشور انجامید با حضور مسئولین، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) دانشگاه برگزار شد.

حجت‌الاسلام عباس دشتی مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر اظهار داشت: همه اساتید، دانشجویان و کارکنان باید با بصیرت افزایی و روشنگری در مقابل هجمه‌های رسانه‌ای استکبار جهانی و مزدورانش شجاعانه و آگاهانه با هوشیاری کامل دسیسه‌های آنان را نقش بر آب کنند.

وی با بیان اینکه درخواست جامعه دانشگاهی اخراج هر چه سریع‌تر سفیر بی‌آبروی انگلیس از کشور است، اضافه کرد: اساتید، دانشجویان و کارکنان باید با بصیرت‌افزایی و روشنگری مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و جنایتکاران غاصب بزنند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر در خصوص سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر خاطرنشان کرد: این حوادث داغ بزرگی برای همه ملت ایران بود و امیدوارم خداوند به برکت این ایام و به آبروی حضرت زهرا(س) به خانواده‌های این عزیزان صبر و اجر عنایت فرماید.

وی تصریح کرد: در حادثه سانحه هوایی برخی که نتوانسته‌اند موج بزرگ مردم در تشییع پیکر سردار سلیمانی و هم‌رزمانش در کشور ایران و عراق را بینند به میدان آمده و از این آزادی و امنیت، سوءاستفاده کردند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: آمریکا و جیره‌خوارانش در کشور بدانند موجی که قاسم سلیمانی ایجاد کرد و جایگاهی که او دارد با این کارها از بین نخواهد رفت.

وی بیان کرد: آمریکا جز ناامنی برای ملت‌ها هیچ ارمغان دیگری نداشته و مردم ما آگاه و هوشیارند چراکه ما همیشه در حال جنگ با آمریکا بوده و هستیم و به او سیلی زده‌ایم و کج‌فهمی و خوش‌خیالی است که فکر کنیم آمریکا از این نظام مقدس ما دست بر می‌دارد.

دشتی با بیان اینکه تا زمانی که مردم ما انقلابی باشند آمریکا هیچ غلطی نخواهد توانست کرد و پاسخ او را خواهند داد تصریح کرد: اینکه می‌گویند چرا فرماندهان آمدند و از مردم پس از حادثه عذرخواهی کردند باید گفت این افتخار فرماندهان است که در برابر مردم خاضع و نوکر و خدمت‌گزارشان هستند.

وی اضافه کرد: آنان به این عذرخواهی افتخار می‌کنند اما دشمنان بدانند که این فرماندهان در برابر آنان بسیار مستحکم و نابودکننده کاخ آمال آنان هستند.

دشتی گفت: صداقت این عزیزان نشانه عزت، آبرو و شجاعت است و باید در اینجا از شجاعت سرداران عزیز سپاه اسلام به ویژه سردار حاجی‌زاده که مصداق آیه شریفه «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» هستند صمیمانه تشکر و قدردانی به عمل می‌آوریم.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: اگر نظام صبر می‌کند عین بزرگواری و متانت است، ولی بدانند که اگر قرار باشد به تصاویر شهدای ما و مقدسات ما توهین نمایند، این ملت همان ملت سال ۸۸ است که پس از عاشورا به میدان آمد و طومار آشوبگران را جمع کرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو