شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٣٨٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٦ بهمن ١٣٩٨
 
حجت الاسلام کرمی در گفتگو با دانشجو:
۲۷ بهمن ماه ۹۸ جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه تهران برگزار می‌شود
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه ۲۷ بهمن ماه میزبان زوج‌های دانشجو برای جشن ازدواج دانشجویی خواهد بود و همان روز هم همانند سال‌های گذشته اعزام کاروان‌ها به سمت مشهد مقدس آغاز می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام کرمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، پیرامون ازدواج دانشجویی گفت: ۲۷ بهمن ماه دانشگاه تهران میزبان زوج‌های دانشجو برای جشن ازدواج دانشجویی خواهد بود و همان روز هم بعد از جشن ازدواج به مانند سال‌های گذشته اعزام کاروان‌ها به سمت مشهد مقدس آغاز می‌شود.

وی افزود: تا به امروز ۲۳۸ زوج در این نهاد ثبت نام کردند و نسبت به سال گذشته از جهت تعداد شرکت کنندگان جلوتر هستیم. این امر در حالی است که پیش از این برخی پیش بینی می‌کردند که امسال نسبت به سال‌های قبل در ازدواج دانشجویی ریزش داشته باشیم.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه تهران ادامه داد: در تدارک هستیم تا بتوانیم هم جشن خوبی را برای زوج‌های دانشجو بگیریم و هم دانشجویانی که به مشهد مقدس مشرف می‌شوند بتوانند از کارگاه‌ها به خوبی استفاده کنند. امسال تغییراتی در برنامه ازدواج دانشجویی نسبت به سال قبل ارائه دادیم تغییراتی که بسیار مبارک است و آن برنامه همسان گزینی است.

کرمی گفت: یک اقدام دیگری که خواست ما بوده و ستاد ازدواج دانشجویی در حال پیگیری آن است برگزاری کارگاه‌های مهارتی قبل از ازدواج بوده که در حال ساماندهی آن هستیم و زمینه‌های آن فراهم شده به گونه ای که در دانشگاه تهران دو کارگاه با این عنوان برگزار شده است همچنین در خوابگاه‌های بزرگ دانشگاه مثل کوی خواهران و خوابگاه فاطمیه نیز این کارگاه‌ها برگزار شده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو