شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٥١٠٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٢ آبان ١٣٩٧
 
متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان در آذرماه به دفاتر نهاد در دانشگاه‌ها مراجعه کنند
دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در بازه زمانی دهم تا سی ام آذر ماه می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نام نویسی کنند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها، با توجه به درخواست های مکرر دانشگاه‌ها و دانشجویان مبنی بر اعزام به عتبات عالیات در آذرماه، دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در بازه زمانی دهم تا سی ام آذر ماه می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نام نویسی کنند.

گفتنی است؛ در این بازه زمانی نام نویسی از میان متقاضیان تشرف انجام خواهد شد و نیازی به پیش ثبت نام در سایت لبیک و قرعه کشی بین متقاضیان نیست.

دانشگاهیان علاقمند تشرف به عتبات عالیات در قالب کاروان‌های زمینی و هوایی از دهم تا 30 آذر به عتبات عالیات اعزام خواهند شد و تسهیلات 2 میلیونی برای سفرهای زمینی و وام 3 میلیونی بانک ملت برای سفرهای هوایی به زائرین دانشگاهی تعلق خواهد گرفت.

شایان ذکر است؛دانشگاهیان تهران جهت ثبت نام می توانند با در دست داشتن گذرنامه و مدارک دانشجویی خود به دفتر ستاد واقع در خیابان کارگر شمالی، نرسیده به نصرت، بن بست امین، پلاک 4 و در سایر استان ها به دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه محل تحصیل خود مراجعه کنند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو