شماره خبر :٥٢٢٠٢٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٦
دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی کرمان کرد:
کارگاه مهارت ارتباط موثر با فرزندان با حضور استاد قویدل
مأوا: علیرضا قویدل یکی از راههای مقابله با لج بازی کودکان را منحرف کردن ذهن کودک دانست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، کارگاه مهارت ارتباط موثر با فرزندان در دو نوبت صبح و عصر با حضور دکتر علیرضا قویدل از مشاورین برجسته کشوری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شد که مورد استقبال کارکنان دانشگاه قرار گرفت.

این کارگاه در نوبت صبح  با همکاری آقای عرب مسئول امور فرهنگی بیمارستان افضلی پور در این بیمارستان و در نوبیت عصر در سالن آمفی تئاتر سازمان مرکزی برگزار گردید.

دکتر قویدل در این  نشستها به بیان شیوه های تربیت فرزند در سنین مختلف پرداخت و برخی  راههای مقابله با لج بازی کودکان را برشمرد. وی امکان بروز سرکشی و لج بازی در کودکان را در دو دوره دوساله بیشتر دانست و از والدین خواست در مقابل لج بازی کودکان قاطع و مودب باشند و به بچه ها باج ندهند.

علیرضا قویدل یکی از راههای مقابله با لج بازی کودکان را منحرف کردن ذهن کودک دانست.

وی در ادامه ابراز علاقه پدر و مادر به فرزندان دختر را برای حفظ عفت آنها ضروری دانست و به والدین توصیه کرد قبل و بعد از خواب کودکان که بهترین زمانهای تلقین پذیری است از عبارت پسر و دختر با ایمان و متدین، زیبا و پرتلاش زیاد استفاده کنند. وی همچنین با توجه به اینکه تاثیر هوش در موفقیت فرزندان 10 درصد و تلاش 90 در صد است افزود: استفاده از عبارت با هوش ممکن است باعث فریب فرزندان شده و مانع تلاش ایشان گردد.

گفتنی است به کارمندان شرکت کننده در این کارگاه گواهی آموزشی اعطا خواهد شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو