شماره خبر :٥٢٢٢٢٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦
برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در دانشگاه ولایت ایرانشهر
مأوا: مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ولایت ادامه افزود؛ مقوله مهدویت از مباحث ارزشمندی است که در منابع فریقین، به ویژگی های جسمی و شرایط و عصر ظهور و رخدادهای بعد از ظهور حضرت اشاره گردیده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، به مناسبت میلاد با سعادت یگانه منجی عالم بشریت، مهدی موعود (عج)، به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت جشن نیمه شعبان در سالن همایش های دانشگاه ولایت با حضورمسئولان فرهنگی و اجتماعی شهرستان و  جمع کثیری از اساتید محترم و دانشجویان ارجمند برگزار شد.

در آغاز این مراسم ، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای بامری، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ولایت، ضمن خیر مقدم به حاضرین در مراسم به اهمیت و ضرورت فرهنگ سازی آموزه مهدویت و انتظار در عرصه های زندگی اشاره نمود و افزود، اندیشه «مهدوی باوری» از تفکراتی است فرامذهبی که همه ادیان و مذاهب به آن اعتقاد دارند و در آیات قرآن و سنت نبوی از غلبه دین اسلام بر تمامی ادیان در زمان ظهور حضرت ولی عصر (عج) تأکید شده است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ولایت ادامه افزود؛ مقوله مهدویت از مباحث ارزشمندی است که در منابع فریقین، به ویژگی های جسمی و شرایط و عصر ظهور و رخدادهای بعد از ظهور حضرت اشاره گردیده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین آقا بامری در پایان افزود : عدم شناخت صحیح از مسأله مهدویت، موجب بروز برخی از انحرافات و آسیب های مختلفی در زندگی افراد میگردد و پیروان مکتب اسلام مراقب باشند مدعیان دروغین مهدویت، تلاش گسترده ای در جهت عدم ارتباط و پیوند مردم و عالمان دینی داشته اند
در ادامه این مراسم ، حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر اجرایی از اساتید حوزه و دانشگاه به تحولات عمیق عصر ظهور امام عصر (عج) و کارکرد های این اندیشه و رسالت مردم در زمان غیبت آن امام همام تأکید نمود .

این مراسم نیز با برنامه های متنوعی مانند اجرای گروه تواشیح، مولودی خوانی ، پخش کلیپ ، اجرای مسابقه و اهدا جوایز همرا بود.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو