شماره خبر :٥٢٤١٢٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٦
حجت الاسلام قریشی در مراسم تکریم شهدای ترور:
«شهید تقوی» به آرزویش رسید/ وی با اخلاق و با صعه صدر بود و در حوزه‌های قرآنی بسیار تلاش می‌کرد
مأوا: معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم تکریم شهدای ترور درباره حادثه تروریستی اخیر گفت: در این حادثه که داعشیان آن را برافروختند حجت الاسلام تقوی از همکاران اسبق نهاد رهبری در دانشگاه ها و دیگر شهدا به آرزوی خود رسیدند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت‌الاسلام قریشی معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور در حاشیه مراسم تکریم و یادبود شهدای جهاد دانشگاهی حادثه تروریستی مجلس در جمع خبرنگاران گفت: بنده با شهید تقوی از زمانی که در بخش قرآنی فعال بود آشنا بودم.

وی افزود: شهید تقوی فردی متدین بااخلاق رئوف و با صعه صدر و پرتلاش بود و در حوزه‌های قرآنی بسیار تلاش می‌کرد.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها درباره حادثه تروریستی اخیر نیز گفت: در این حادثه که داعشیان آن را برافروختند حجت الاسلام تقوی و دیگر شهدا به آرزوی خود رسیدند.

وی افزود: زمانیکه ملتی با عظمت و قدرت پیش می رود قطعا خار و خاشاک هم در مسیر ایجاد می شود. ظهور داعش در جهان اسلام توطیه بزرگی بود که با حمایت عربستان و امریکا صورت گرفت و قطعا از عالم اسلام رخ می بندد.

وی تصریح کرد: این حادثه انسجام ملی ما را بیشتر کرد و ابعاد ما بیشتر به ابعاد غیر انسانی و غیر منطقی تفکری که عربستان حامی ان است و امریکا ان را پرورش می دهند پی بردند.

حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه ما این شهدا را به ساحت اباعبدالله تقدیم می کنیم گفت: با انسجامی که ایجاد شد در اینده با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری فتوحات بیشتری خواهیم داشت.

 انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو