شماره خبر :٥٢٤٣٦٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦
دانشگاه پیا م نور تبریز رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد
مأوا: دفتر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری در دانشگاه پیا م نور استان آذربایجان شرقی موفق به اخذ رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،حجت الاسلام دکتر جلیلی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان با اعلام این خبر که در سال 95 بر اساس ارزیابی های مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگاه دانشگاهها ، دفتر هم اندیشی دانشگاه پیام نور استان موفق به کسب رتبه اول استانی در بین دانشگاههای استان شده گفت: طرح ضیافت اندیشه استادان یکی از بزرگترین فرصت ها برای دانش افزایی اساتید و اعضای محترم هیئت علمی می باشدبه همین خاطر همیشه مورد استقبال زیاد اعضای محترم علمی دانشگاه واقع شده است، این طرح با حضور بیش از 200 نفر از عضو هیات علمی دانشگاه و با همکاری و مشارکت معاونت آموزشی دانشگاه، با عنوان های «اخلاق علمی و حرفه ای»، «اندیشه سیاسی اسلام»، «تاریخ تمدن اسلامی»، «معرفت شناسی اسلامی» و «اصول تعلیم و تربیت اسلامی» در سطوح مختلف برگزار شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان آ.شرقی با بیان اینکه این طرح از 16 مرداد الی 3 شهریور ۹۵ برگزار شده است، افزود: اساتید شرکت کننده علاوه بر جلسات آموزشی دوره ها در برنامه هایی فرهنگی از جمله جلسات سخنرانی ، هم اندیشی ، مسابقه کتابخوانی، نماز جماعت و مسابقات تفریحی و... شرکت داشتند .
وی افزود: این موفقیت ها ثمره تلاشهای جدی دبیر محترم هم اندیشی و همکاران دفتر نهاد رهبری و همکاری مسئولان دانشگاه پیام نور استان می باشد و دانشگاه پیام نور استان در سالهای اخیر موفق به کسب رتبه های کشوری و استانی از سال 93 الی 95 گردیده است.

جلیلی گفت: هر سال از سوی مرکز هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، عملکرد دانشگاه های کشور بر اساس معیارهای مختلف در این زمینه بررسی می شود و دانشگاه های برتر مشخص و معرفی می شوند که دانشگاه پیام نور استان در اجرای این طرح در بین دانشگاه های استان آذربایجان شرقی، رتبه نخست را کسب کرده است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو