شماره خبر :٥٢٥٣٤٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦
شکایت رهبر عرفان حلقه از حجت الاسلام شریفی دوست
مأوا: وی گفت: این کتاب به رغم حجم کم خود توانسته خیلی از طرفداران عرفان حلقه را به دامان معارف اسلامی برگرداند و آنها متوجه ناسازگاری عرفان حلقه با اسلام شوند. و همین امر باعث عصبانیت آقای طاهری و در نتیجه شکایت ایشان از بنده شده و حتی بنده را دشمن بی خدای عرفان حلقه خطاب کرده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، شریفی دوست در پاسخ به شکایت آقای طاهری اظهار داشت: بنده یک پژوهشگرم و با هیچ نهاد امنیتی هم ارتباط ندارم و اسم قرارگاه ثارالله را برای اولین بار چند روز پیش از زبان آقای محمدعلی طاهری شنیدم و هنوز نه قاضی را میشناسم و نه میدانم که دادگاه آقای طاهری در کجا بوده است.

وی افزود: بنده نارسایی های اندیشه ای عرفان حلقه را متذکر شدم و در این کتاب درخواست کردم که عرفان حلقه نظام اندیشه ای خود را بر معارف قرآنی منطبق کنید. انتظار داشتم که ایشان از مطالب علمی کتاب استقبال کند.

وی گفت: این کتاب به رغم حجم کم خود توانسته خیلی از طرفداران عرفان حلقه را به دامان معارف اسلامی برگرداند و آنها متوجه ناسازگاری عرفان حلقه با اسلام شوند. و همین امر باعث عصبانیت آقای طاهری و در نتیجه شکایت ایشان از بنده شده و  حتی بنده را دشمن بی خدای عرفان حلقه خطاب کرده است.

وی در پایان اضافه کرد: آقای طاهری توهین های زیادی را در نامه خود نثار بنده کرده اما من برای عاقبت بخیری ایشان دعا میکنم و اگر چه ایشان مرا دشمن خود خطاب کرده، اما من دشمن ایشان نیستم؛ بلکه من خیرخواه وی هستم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو