شماره خبر :٥٢٦٠١٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦
توسط نهاد رهبری در پردیس خواجه نصیر کرمان برگزار شد
نشست "آسیب شناسی مباحث معرفت دینی"
مأوا:جلسه هم اندیشی اساتید معارف و دانشجویان دغدغه مند فرهنگی تحت عنوان"آسیب شناسی مباحث معرفت دینی" توسط نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس خواجه نصیر کرمان برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، جلسه هم اندیشی اساتید معارف و دانشجویان دغدغه مند فرهنگی تحت عنوان"آسیب شناسی مباحث معرفت دینی" در تاریخ16مرداد96 توسط نهاد رهبری در پردیس خواجه نصیر کرمان برگزار شد.

درابتدای این جلسه"جناب آقای قنادزاده"مسئول محترم نهاد رهبری پس ازتبریک اعیاد گذشته، بااین سوالات جلسه را آغاز کردند که چرا در جامعه ما دانش تبدیل به رفتار نمی گردد و جامعه ما هرچند دین دان است اما دیندار نیست؟

در ادامه اساتید ودانشجویان حاضر درجلسه شروع به گفتن مشکلات و تدابیر پیشنهادی خود کردند. از جمله پیشنهادات اساتید برگزاری کارگاه ها و جلسات هم اندیشی برای رفع شبهات و جلسات مشاوره دینی در جهت دانش افزایی بود و پیشنهاد دانشجویان این بود که ارتباط دانشجویان و اساتید از طریق فضای مجازی ادامه یابد تا سوالات احتمالی پاسخ داده شود.

در پایان جلسه نیز مجددا آقای قنادزاده ضمن تشکر از حاضرین فرمودند:که دانشجویان از در معرض سوال قرار گرفتن هراسی نداشته باشند و با افزایش مطالعه، اطلاعات خود را گسترش دهند.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو