شماره خبر :٥٢٧٣٦١

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦
اولین دوره طرح توانمندسازی فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان آغاز شد
مأوا: طرح توانمندسازی فعالان فرهنگی با همکاری معاونت فرهنگی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان کار خود را آغاز کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام  معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،  این طرح در راستای اهداف کادرسازی مدیران همطراز انقلاب برگزار شده و  موضوعاتی چون مبانی و اصول فعالیت تشکیلاتی، جذب و حفظ و روابط درون سازمانی، تکنیک های ارتباط گیری صحیح، ارتباط گیری موثر در فعالیت های تبلیغی، مدیریت فرهنگی، دشمن شناسی و شبهات و در نهایت آشنایی با رسانه برای دانشجویان حاضر در این طرح ارائه خواهد شد. همچنین برنامه های تفریحی و ورزشی از دیگر برنامه های جانبی این دوره است.

 

 

 

در افتتاحیه این طرح دکتر شفقی معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه با بیان اینکه همواره می شود از پتانسیل دانشجویی در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی استفاده کرد افزود: این دوره ها و کارها ها برای امور فرهنگی لازم است چون این حوزه بسیار حساس است، تجربه هم نشان داده هر جا ما به جوانان اعتماد کردیم نتیجه گرفتیم.

وی در ادامه گفت: فاجعه ای که امروز در میانمار رخ می دهد همت بلند جنبش های دانشجویی را می طلبد که کشتار مردم مظلوم مسلمان به گوش همه برسد.

حجت الاسلام والمسلمین چهری با یادآوری حادثه عاشورا و کربلا و  بیان اینکه نباید در کار فرهنگی به کمیت و کم بودن عددی افراد خیلی توجه کرد افزود: هدف اصلی برگزاری این دوره این بوده که چرا در دانشگاه ها دانشجویانی که دغدغه فرهنگی داشته باشند رصد نمی شوند، کار فرهنگی یقینا همت اداری را نمی طلبد بلکه فقط و فقط از مجرای خود دانشجویان به ثمر می نشیند. کار فرهنگی باید دارای برنامه ریزی در حوزه طرح و اجرا باشد. این طرح اولین دوره خود را می گذراند و یقینا ثمرات آن را بعد ها خواهیم دید.انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو