شماره خبر :٥٢٧٤١١

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦
برگزاری هفتمین دوره ی ضیافت اندیشه دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی
هفتمین دورة ضیافت اندیشه دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دکتر عبد ا... نصری برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی هفتمین دوره ضیافت اندیشه واحد های دانشگاهی آزاد اسلامی استان با موضوع غرب شناسی و با حضور دکتر عبد ا... نصری عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی ، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، به ایراد سخن پرداخت و ضمن قدردانی از حضور استاد دکتر نصری و اعضای هیأت علمی واحد های دانشگاهی خراسان جنوبی گفت : هرگونه نگاه به غرب باید مبتنی بر توجه دقیق به همة ابعاد تمدن مغرب زمین باشد و نگرشی که صرفاً صفر یا صدی باشد خوب نیست.

در این کارگاه که به مدت 16 ساعت و با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد هم اندیشی اساتید خراسان جنوبی برگزار شد دکتر عبد ا... نصری عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی پیرامون غرب شناسی ، تجدد ، پیدایش مفاهیم جدید در اندیشه های سیاسی و نیز توجه به شناسایی دقیق دنیای غرب بر اساس معیار های علمی به ایراد سخن پرداخت و تعدادی از اساتید و اعضای هیأت علمی شرکت کننده در این کارگاه نیز در موضوع غرب شناسی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو